July, 22 2019 — Iespējams šis būs, viens no šīs vasaras skaistākajiem burāšanas pasākumiem pašā Rīgas centrā, Daugavā pie Vanšu tilta, kas norisināsies Rīgas svētku laikā un priecēs Rīgas viesu un vietējo iedzīvotāju acis.

IR AIZSĀKUSIES PIETEIKŠANĀS IKGADĒJĀM SACENSĪBĀM RĪGAS KAUSS 2019

Ir aizsākusies reģistrācija burāšanas sacensībām RĪGAS KAUSS 2019. Šis ir ikgadējs pasākums, un katru gadu tiek organizēts Daugavā, augusta mēnesī, Rīgas svētku laikā. Šogad pasākumu organizēt deleģēti biedrība Latvian Sailing Team un Rīgas Sporta Burāšanas Centrs. RĪGAS KAUSS 2019 ir vietēja mēroga sacensības dažādās jahtu klasēs, kas norisināsies 2 dienas – 17.un 18.augustā Daugavā, rajonā pie Vanšu tilta, kas būs labi pārredzama arī Rīgas pilsētas viesiem un iedzīvotājiem no Vanšu tilta un abiem Daugavas krastiem.

 

Ja iepriekš RĪGAS KAUSS tika organizēts tikai sporta laivām Beneteau PLATU 25 un STAR, tad šogad pasākums tiek plānots plašāks,, un piedalīties tiek aicināti burātāji dažādās jahtu klasēs. Sacensībās piedalīsies gan jūras jahtu komandas, kas tiks dalītas divās jahtu grupās – garumā līdz 10m, un virs 10m, gan jau iepriekš pieminētās sporta jahtu klases – Beneteau PLATU 25 un STAR.

Papildus tam, BIEDRĪBAI LATVIAN SAILING TEAM un RĪGAS SPORTA BURĀŠANAS CENTRAM, sadarbībā ar Latvijas Sporta Federāciju Padomi, Rīgas Domi un sporta klubu SportLat, šogad sacensībām RĪGAS KAUSS 2019 ir iespēja piesaistīt arī jaunos burātājus, un BEACTIVE PLUDMALES SPĒLES*ietvaros tiek organizētas burāšanas sacensības bērniem un jauniešiem Laser 4,7 un Laser Radial jahtu klasēs, un Windserfinga klasē -Techno 293, kas dalās 4 dažādās vecuma grupās. Tas noteikti padarīs burāšanas pasākumu Daugavā vēl krāšņāku.

Jūras jahtām sacensības norisināsies vienu dienu - 17.augustā, pārējām jahtu klasēm starti tiks doti abas dienas.

Sacensības Daugavā pie Vanšu tilta, tiek rīkotas ar mērķi, piesaistīt uzmanību burāšanas sporta veidam, parādīt tā daudzveidību un iespējas burāt visdažādākajās vecuma grupās un dažadās jahtu klasēs, sākot no jahtām, uz kurām burā individuāli, līdz dažāda izmēra jahtām, kas paredzētas burāšanai komandās. Rīgas pilsēta, atrodas pie ūdens, un ir ideāli piemērota vieta, lai visas vasaras garumā Rīgas iedzīvotājiem būtu iespēja nodarbotos ar visdažādākajiem ūdens sporta veidiem, tai skaitā burāšanu, dzīvot veselīgi un aktīvi arī pašā pilsētas centrā.

Burāt var sākt jau no 7-8 gadu vecuma, un tik pat labi to var sākt darīt jau esot pieaugušā vecumā. Rīgā ir vairāki jahtklubi, kur nodarboties ar šo skaisto sporta veidu bērniem un jauniešiem. Papildus tam, RĪGAS SPORTA BURĀŠANAS CENTRS piedāvā iespēju burāt tepat Rīgas centrā arī pieaugušajiem, neatkarīgo no fiziskās sagatavotības un burāt prasmes.

Pieteikšanās sacensībām RSBC mājas lapā: www.rigasailingcenter.com 

 

RĪGAS KAUSS 2019 organizatori
Rīgas Sporta Burāšanas Centrs
t.29171615; 26587222

                                           

*BEACTIVE PLUDMALES SPĒLES – ir pasākums, kur Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) kopā ar septiņām citu valstu sporta organizācijām apvienojušās Eiropas Savienības Erasmus+ projektā, lai izstrādātu pieejamu un sociāli iekļaujošu pludmales sporta spēļu modeli. Jau augustā Rīgā norisināsies pirmās BeActive Beach Games, bet septembrī tās notiks Portugālē. Projekta mērķis – meklēt jaunus veidus, kā cilvēkus, neatkarīgi no vecuma, veselības iespējām, fiziskās sagatavotības vai prasmēm, piesaistīt aktīvam dzīvesveidam un veidot sporta kustību, kas palielinātu vispārējo līdzdalību sportā, veicinātu arī ikdienā mazāk redzamu vai aktīvu, sociāli neaizsargātu sabiedrības grupu iesaisti.


Blog Home Newer Entry

Site Map Login