August, 27 2019 — Nakts divatā uz jahtas & skaistākais saulriets pilsētā

ROMANTIKA UZ ŪDENS - SAVĀDĀKA ATPŪTA

Atpūta nedēļas nogalē... Atpūta divatā..... Romantiska atpūta... Savādāka atpūta....

Atpūta vienmēr ir bijusi, ir un būs aktuāla mūsu dzīves sastāvdaļa. Ikviens no mums savu atpūtu vēlas pavadīt kvalitatīvi. Katram gan izpratne par kvalitatīvu atpūtu ir atšķirīga – vienam ir nepieciešama smalka 5* viesnīca ar visām ērtībām kādā Dienvidu kūrortā, kādam citam gribas pavadīt nakti teltī kaut kur Latvijas laukos meža malā, vēl kāds vēlas baudīt SPA labumus, bet citam sapnis ir par romantisku nakti uz jahtas... Uzskaitījums var būt diezgan garšs. Un arī iespējas, ko šodien piedāvā tūrisma industrija, ir gana plašas. Ar ko gan pārsteigt mūsdienu cilvēku, kurš tik daudz jau ir redzējis un piedzīvojies?! Tas ko šodien meklē viena liela daļa atpūsties gribētāju, ir miers un klusums, daba, un vēlams kaut kas savādāks, kaut kas īpašs.

Plānojot atpūtu divatā ar mīļoto cilvēku, gribas atrast kādu ļoti īpašu, romantisku vietiņu, kur baudīt mirkļus divvientulībā. Un Rīgas centrā šādu vietiņu nemaz nav tik daudz.

Īpaši aura ir jahtu piestātnēs. Tajās ir sava romantika – ūdens krastā, jahtu mastu ieskauta, nesteidzīgas un mierpilnas atmosfēras piepildīta. Tieši tāda ir viena no Rīgas skaistākajām un sakoptākajām piestātnēm, kas atrodas ārpus pilsētas centra kņadas, šķiet tikai rokas stiepiena attālumā no Vecpilsētas, Daugavas kreisajā krastā, Ķīpsalā pie Ostas skatiem.

Lielai daļai jahtu piestātne asociējas ar vietu, kur jahtu īpašnieki tur savas smalkās, baltās jahtas, un tās parasti nav pieejamas. Bet patiesībā, ne tikai. Rīgas Sporta Burāšanas Centra piestātne ir publiski pieejama vieta. Te uzturas gan jahtu īpašnieki, gan sporta burātāji, gan tie, kam patīk burāšana, un kuri vēlas iemācīties burāt, gan tie kas ir ieradušies, lai dotos atpūtas izbraucienā ar jahtu, gan tādi, kas ir atnākuši vienkārši pabaudīt burvīgo skatu upes krastā.

Šī ir patiesi romantiska vieta. Un romantiska ir pati burāšana un, viennozīmīgi, arī jahta ir romantiski. Un laikam jau arī burātāji un jahtu īpašnieki dziļi sirdī ir īsti romantiķi. Bet tas jau ir cits stāsts.... Bet Rīgas Sporta Burāšanas Centra piestātnē ir pieejams savs ROMANTISKAIS PIEDĀVĀJUMS tiem, kuriem nav pašiem savas jahtas, un nav arī kapteiņa tiesības, bet ir vēlme pabūt uz jahtas un izbaudīt šo īpašo romantiku, ko sniedz tieši būšana kopā Daugavā uz jahtas.

Nakts divatā uz pavisam nelielas, mīlīgas jahtiņas, baudot brīnišķīgu skatu, kur no vienas puses paveras industriālā romantika, no otras skats uz Vanšu tiltu un Vecrīgas torņiem. Tā ir iespēja pavadīt laiku divatā, un vienam otra apskāvienos sagaidīt saulrietu. Tas šeit ir viens no skaistākajiem pilsētā, kad saule krītot jūrā apspīd vecpilsētas torņus un atspīd “Saules akmens” stiklotajā ēkā. Piestātnes miers un klusums, mazo upes vilnīšu čalojošā skaņa, skalojoties gar jahtas bortiem, ieaijās saldā miegā. Un ja izdodas pamosties tā agrāk, lai baudītu saullēktu, tad noteikti būs iespēja sajust to īpašo atmosfēru, kas ir tikai tai brīdī, kad saule lec un daba mostas, bet pilsēta vēl guļ....

Šis noteikti būs neaizmirstams piedzīvojums.....

Piedāvājums ir arī brīnišķīga ideja ĪPAŠAI DĀVANAI jubilejā!

Nakts uz jahtas būs ērta 2 personām, kur 4.5m2 nelielajā kajītē ir iekārtojama guļvieta ar divām atsevišķām, vai vienu kopēju gultu. Uz nelielā klāja ir vieta ērtai pasēdēšanai, un garām sarunām pie vīna glāzes, veroties burvīgajos pilsētas skatos. Jahtiņa ir aprīkota ar elektrību, bezvadu internetu, ir pieejama elektriskā tējkanna, dzeramais ūdens, duša un tualete - koplietošanas.

Pakalpojums pieejams vasaras sezonā no maija līdz septembrim (atkarībā no laikapstākļiem). Cena par nakti divām personām ir sākot no 40 EUR.

Nepalaid garām iespēju izmantot vēl pēdējās vasarīgās dienas!

Sīkāka informācija šeit!


Older Entry Blog Home Newer Entry

Site Map Login