RĪGAS KAUSS BURĀŠANĀ 2022

13.-14.08.2022

 

PASĀKUMA ORGANIZATORI: Biedrība “Latvian Sailing Team” un biedrība "Rīgas sporta burāšanas centrs"

Viens no skaistākajiem burāšanas pasākumiem pašā Rīgas centrā, Daugavā pie Vanšu tilta, kur baltās buras priecēs Rīgas viesu un vietējo iedzīvotāju acis.

RĪGAS KAUSS BURĀŠANĀ ir ikgadējs pasākums, kas katru gadu tiek organizēts 2 dienas Rīgas svētku laikā, Daugavā, kur to var vērot arī Rīgas pilsētas viesi un iedzīvotāji no Vanšu tilta un abiem upes krastiem.

RĪGAS KAUSS BURĀŠANĀ ir vietēja mēroga sacensības dažādām jahtu klasēm. Pagājušā gada sacensības pulcēja vairāk kā 150 dažāda vecuma burātājus.

Pasākumā piedalīties tiek aicināti burātāji dažādās jahtu klasēs: Laser Standard, Laser Radial, Beneteau Platu 25, Star un LAT LYS.

Sacensības Daugavā pie Vanšu tilta tiek rīkotas ar mērķi piesaistīt uzmanību burāšanas sporta veidam, parādīt tā daudzveidību un iespējas burāt dažādās vecuma grupās un dažādās jahtu klasēs.

Rīgas pilsēta, atrodoties pie ūdens, ir ideāli piemērota vieta, lai visas vasaras garumā Rīgas iedzīvotājiem būtu iespēja nodarboties ar visdažādākajiem ūdens sporta veidiem, tai skaitā burāšanu.

 

 

 

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Sacensību organizatori
Andrejs Buls t.: +371 29171615
Kristīne Štāla-Bula t.: +371 26587222

e-pasts: stala@inbox.lv   
FB lapā: www.facebook.com/rigasailingcup
FB lapā: www.facebook.com/RigasSportaBurasanasCentrs/